0

Kaçırılmayacak Pırlanta Fırsatları

Adres

Cuma Mahallesi Kuyumcular Sokak No:5 İnegöl / BURSA

Sepetteki Ürünler

Toplam 0 ₺

Bakım:
Pırlantalı mücevherler günlük hayat koşullarına bağlı olarak sabun, krem ve benzeri kimyasal maddelerle temas edebilirler. Kimyasal maddelerin teması pırlantalara zarar vermez fakat yüzeysel matlık oluşturabilir. Aynı şekilde altın yüzeylerde de kılcal çizikler veya matlıklar oluşabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı, pırlantalı mücevherlere belli aralıklarla bakım yapılması gerekmektedir. Dönemsel olarak bakım yapılan pırlantalı mücevherler tekrar ilk günkü ışıltısına kavuşurlar.

Onarım:

Altın ürünlerimizde Whatsapp iletişim hattından bilgi alarak ürünlerinizin onarım temizlik ve bakım ücret fiyatlarını öğrenerek bize yollayabilirsiniz.

Nadiren de olsa kişisel kullanıma bağlı olarak mücevherler zarar görebilmektedir. Bu gibi durumlarda en uygun maliyetle onarım yaptırmak için Blue Diamond mağazalarından detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.  

Ücretsiz Bakım:
Blue Diamond ayrıcalıklarından yararlanarak mücevherlerinize ücretsiz olarak bakım yaptırabilirsiniz. Markası fark etmeksizin tüm altın veya pırlantalı mücevherlerinizi, Blue Diamond mağazalarını ziyaret ederek güvenle teslim edebilirsiniz. Bakım işlemi esnasında mücevherleriniz temizlenir ve parlatılır. İlk günkü ışıltısına kavuşmuş olan mücevherleriniz, özenle korunarak size teslim edilir.

Elmas Mücevherler:
Elmas mücevherleri sıvı temasından uzak tutmak gerekmektedir. Su da dahil olmak üzere sabun, parfüm, ıslak mendil ve benzeri maddelerle temas eden elmas mücevherlerde sarılaşma veya kararma oluşabilir. Bu gibi durumlarda mücevheriniz deforme olduğundan kullanılamaz hale gelebilir. Elmas mücevherlerinizin en uygun fiyatlarla onarılması için Blue Diamond mağazalarından detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

İlk 6 Ay Yüzüklerde Ölçü Değişimi:
Misafirlerimiz satın almış oldukları yüzükleri, ölçü değişimi maksadıyla, ilk altı ay içerisinde ücretsiz olarak yeniden ölçülendirebilir veya ürettirebilirler. Bu avantaj sadece Blue Diamond misafirlerine özel bir uygulamadır.

6 Ay Sonrasında Yüzüklerde Ölçü Değişimi:
Tektaş yüzükler 400 TL, beştaş yüzükler 450 TL, tasarım yüzükler ise 550 TL’lik en uygun üretim maliyetiyle yeniden üretilmektedirler. (Evlilik alyansları dahil değildir.)